We zijn begonnen met het opbouwen van onze eigen kapsalon! En bij een echte kapsalon hoort natuurlijk ook een naam. Na het bedenken van verschillende namen hebben we gestemd, en de winnende naam is geworden... Kapsalon Bobba! Een kapsalon die nog helemaal in de Gorgel-sferen is! ;)
We hebben de lades en kasten opnieuw ingericht en stickers geplakt, zodat iedereen precies weet waar alles hoort. Zo kunnen we de kappersspullen makkelijk vinden én opruimen.
Tijdens rekenen leerden we klokkijken op hele en halve uren. Dat kwam goed van pas bij het maken van openingstijden voor onze kapsalon, want klanten willen natuurlijk niet voor een dichte deur staan!
In de kring vertelden we over onze eigen kapperservaringen: wie is er wel eens naar de kapper geweest en wat deed de kapper precies? Daarna hebben we opgeschreven wat we al weten over het kappersvak en dit met elkaar gedeeld. In tweetallen zijn we in de boeken gedoken en hebben we vragen opgeschreven die we verder willen onderzoeken en die we straks aan een échte kapper willen stellen!
Fijn weekend en tot maandag!
Groetjes juf Joyce

